Author Topic: _CaLibre_ Logları kontrol edilsin. Dupenın önune gecın artık.  (Read 1084 times)

report3

• Newbie
  • *
    • View Profile
_CaLibre_   dün gece pe+1  + baslangıc takısı   + roc +1 + baslangıc rocu takın adam sabahına dual pe+1 dual roc+1 takıyo . Serverda Tk ve duke nerdeyse hıc roc pe atmazken bu mumkun mu degıl. Ayrıca bu adamın onlıne saatıne bakarsak bunu yapması ımkansız.  Dupersın deyıncede boss event var dıyo. Boss event kalkalı 1haftayı gectı bu adamın haberı bıle yok. Zaten boss evente ıhtıyacı yok dupelıyo gecıyo.

Edit: İsilion kesıyoz dıye savunmasın kımse. İsilionun hıc tk drobu attıgını görmedım.

GameKinq

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
Re: _CaLibre_ Logları kontrol edilsin. Dupenın önune gecın artık.
« Reply #1 on: January 20, 2014, 09:43:01 PM »
_CaLibre_   dün gece pe+1  + baslangıc takısı   + roc +1 + baslangıc rocu takın adam sabahına dual pe+1 dual roc+1 takıyo . Serverda Tk ve duke nerdeyse hıc roc pe atmazken bu mumkun mu degıl. Ayrıca bu adamın onlıne saatıne bakarsak bunu yapması ımkansız.  Dupersın deyıncede boss event var dıyo. Boss event kalkalı 1haftayı gectı bu adamın haberı bıle yok. Zaten boss evente ıhtıyacı yok dupelıyo gecıyo.

Edit: İsilion kesıyoz dıye savunmasın kımse. İsilionun hıc tk drobu attıgını görmedım.

BOSS TAKİBİ EDERSENİZ HEPSİ OLUR

HEMEN BAHANE HAZIR DUPE....

SIKIYSA YAPSINLAR

report3

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: January 20, 2014, 09:46:10 PM »

BOSS TAKİBİ EDERSENİZ HEPSİ OLUR

HEMEN BAHANE HAZIR DUPE....

SIKIYSA YAPSINLAR

siz kontrol edınde yapıp yapmadıgını görun

NightWalker

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 20, 2014, 09:47:14 PM »
Bos kovalamakola olcak iş değil daha eslantta kestiğimiz hiç bir tk ile sq ne sse ne pe nede in attı

bourreau

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: January 20, 2014, 10:08:19 PM »
biz boss eventtan aldığımız itemleri direk dağıtmadık sizin kafanızın almadığı yer bu clanda abimizde duruyodu itemler ve dağıtıldı bunada bi lafınız varsa alt f4 çekin

whitewalker1

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: January 20, 2014, 10:13:22 PM »
boss eventte tkmı cıkıyodu ?

Kekuri

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: January 20, 2014, 10:32:31 PM »
Allah  aşkına  Yakında  banada  dupeci yada  Admin dersiniz +1pe +1We  var  ve No More Sorrow™ nin Clan bankasıyım clan banktanda  1 çöp dahi almadım az uyanın hatta  "Kaldırın Pis  Kıcınızı Bos Kesin" Kefereler ...   :))) Dupeymiş ola  Dötüm bile  gülmez  bulafa

Kekuri

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: January 20, 2014, 10:33:09 PM »
Siz Fare Kovalarken Bu Clan Userleri Kedi S...du  :)

bourreau

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: January 20, 2014, 11:25:58 PM »
sen bu serverda kaç kere tk kestin çok merak ediyorum ben lastkiller clanınada bak arada onlarda eslantta boss kovalayan adamlar ben sana dedim o düpeyse bizde düpeyiz :D :D

June

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: January 21, 2014, 04:04:02 PM »
La bırakın şu estebanı her serverde böle bu  beyin fakiri ibne

Free Web Hosting